Alışveriş sepetinize %s kitap eklediniz
Toplam ücret
Sipariş özeti
Kitap(lar)
Tutar

x Kitap(lar)


Teslimat

Toplam ücret

Gizlilik Politikası

Web sitesi www.ismiminbuyusu.com, CIF: B-66606617, Gran de Gracia 15 1º1º, 08012 Barselona adresindeki kayıtlı ofisinden The Story Tailors, S.L'ye aittir.
Email: merhaba@themagicofmyname.com.

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Buna göre, bu Politikayı geliştirdik, böylece bize sağladığınız kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, iletişim kuracağımızı, açıkladığımızı ve bunlardan nasıl yararlanacağımızı anlayabilirsiniz.

Kişisel bilgilerin toplanmasından önce veya toplanırken, verilerinizle yapacağımız işlemler hakkında yasal metinlerimizi tamamen şeffaf bir şekilde size bildireceğiz, yönetim ve yukarıda belirtilenlerle uyuşmayan herhangi bir amaca ek olarak, bize emanet edilen bilgiler ile ilgili olacaktır. Bu nedenle, bizimle iş ilişkinizin başlaması sırasında, yasal metinlerin varsayımını kabul eden onayınızı vermeniz gerekir. Kişisel bilgileri meşru ve adil yollarla ve uygun olan hallerde, etkilenen kişinin bilgisi veya rızasıyla topluyoruz. Kişisel veriler, kullanıldığı amaçlarla ilgili olmalı ve bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde, doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır. Kişisel bilgileri, kayıp veya hırsızlığa karşı, ayrıca yetkisiz erişim, açıklama, kopyalama, kullanma veya değiştirme konusunda koruyacağız.

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını sağlamak için işimizi bu ilkelere uygun olarak yürüteceğimizi taahhüt ederiz.


Hangi bilgileri topluyoruz?

Sitemizde siparişinizi verirken adınızı, e-posta adresinizi ve diğer tanımlayıcı bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Toplanan bilgiler işlemleri işlemek ve periyodik e-postalar göndermek için kullanılır. (Gelecekte pazarlayacağımız ürünlerle ilgili e-postalar söz konusu olduğunda, her zaman bir ürünün sözleşmesi sırasında bu e-postaları reddetme seçeneğiniz vardır). Bu platformun doğrudan veya üçüncü taraflar aracılığıyla topladığı Kişisel Veri sınıfları arasında şunlar bulunur: İsim, Soyisim, E-posta Adresi, Adres, Ülke, Şehir, Posta Kodu, Coğrafi Konum, Telefon Numarası, Cinsiyet, İş, Çerezler ve kullanım verileri.

Kişisel Veriler, Kullanıcı tarafından kendi isteğiyle sağlanabilir veya bu platformun kullanımı sırasında otomatik olarak toplanabilir.

Kullanıcının belirli Kişisel Verileri vermesini reddetmesi veya yasal metinlerimizi kabul etmemesi, bu platformun hizmetlerini sunmasını imkansız kılabilir.

Kullanıcı, bu platform aracılığıyla yayınlanan veya paylaşılan üçüncü tarafların Kişisel Verilerinin sorumluluğunu üstlenir ve verileri şirkete vermek için söz konusu üçüncü tarafların rızasına sahip olduğunu beyan eder.

Ziyaretçi bilgilerini nasıl koruyoruz?

Bir kullanıcı SSL sertifikası kullanımı da dahil olmak üzere bir sipariş verdiğinde güvenlik önlemleri uygularız. Kredi kartı bilgilerini saklamayız ve işlemleri gerçekleştirmek için ödeme ağ geçidinde uzman bir sağlayıcı kullanırız.

Veri Koruması

Kişisel Verilerin 27 Nisan 2016/679 sayılı Avrupa Mevzuatı (GDPR) hükümlerine uygun olarak (LOPD), web sitemiz aracılığıyla bize sağladığınız kişisel verilerin veya e-posta göndererek, web sitesinde sunulan hizmetleri yönetmek, sağlamak, genişletmek ve iyileştirmek için The Story Tailors, SL'nin sahip olduğu otomatik bir dosyaya ekleneceğini bildiririz ve yapılan sözleşmeleri yürütmek, anket formları göndermek, kayıtlı kullanıcıların hizmet kullanımını incelemek, www.ismiminbuyusu.com tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında size reklam ve / veya tanıtım bilgileri göndermenin yanı sıra servis güncellemelerini göndermek, ileride, özellikle de posta ve elektronik postalar dahil olmak üzere, herhangi bir yolla, bu tür bilgilerin gönderilmesinde açıkça kayıtlı olan kullanıcıya izin vermek yer alır . Açık onayınızı verdiyseniz, ticari iletişimleri göndermek için e-posta adresinizi kullanacağız. Bunlardan herhangi bir zamanda aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Kayıtlı Kullanıcının elektronik posta veya eşdeğer elektronik yollarla alacağı rızası, e-posta adresine gönderilen bildirim ile iptal edilebilir: merhaba@themagicofmyname.com veya promosyon e-postalarındaki "abonelikten çık" bağlantısı aracılığıyla. Aynı şekilde, kayıtlı kullanıcı kişisel verilerine erişme ve bunlarla ilgili olarak uygun değişiklikleri yapma olanağına sahiptir. Bu bağlamda, kayıtlı kullanıcı kişisel bilgileriyle ilgili belirli bilgileri vermeyi ve güncel bilgileri www.ismiminbuyusu.com adresinde saklamayı kabul eder. Üye, bu bölümde yer alan adrese bir iletişim göndererek, erişim, düzeltme, iptal ve muhalefet, uygulanabilir olduğunda, sınırlama ve taşınabilirlik haklarını kullanabilir. Kayıtlı kullanıcı, her halükarda, kolaylaştırılmış verilerin doğruluğuna, www.ismiminbuyusu.com 'a, kanunda devam eden diğer eylemlere halel getirmeksizin, sahte veri sağlayan herhangi bir partnerin kayıtlı hizmetlerden çıkarılma hakkını saklı tutacaktır.

What is the purpose of the treatment of the data collected?

Kullanıcının göreceli verileri, taraflar arasında imzalanan sözleşmenin (mülkiyetin) yanı sıra şu amaçlarla gerçekleştirilmesi ve gerçekleştirilmesi için toplanır: İstatistikler, sosyal ağlar ve harici platformlarla etkileşim, kullanıcıyla iletişim, iletişim yönetimi ve mesaj gönderme, ödeme yönetimi, kayıt ve kimlik doğrulama, yeniden pazarlama ve davranışsal hedefleme, reklam, içerik ve işlevselliklerin performans testi (A / B testi), barındırma ve arka altyapı, altyapı izleme, kullanıcıların veritabanı yönetimi, ısı haritalama, canlı sohbet platformlarıyla etkileşim, konum tabanlı etkileşimler, yardım ve iletişim taleplerinin yönetimi, içeriklerin yorumlanması ve harici platformların içeriğinin gösterilmesi.

Kullanıcıya, sosyal ağlar veya ödeme platformları gibi kişisel verilerin toplandığı her bir platformun Gizlilik Politikasına başvurması önerilir.

Burada vurgulanan bir liste biçiminde ana işlemlerimizi görebilirsiniz:

- Periyodik olarak gönderilen haber bülteni.

- Sosyal ağlar ve gelecekte var olabilecekler arasındaki etkileşimin yanı sıra, kullanıcı için ilgi çekici olabilecek bilgilerin gönderilmesi (bu bağlamda, ağların kendi yasal metinleri olduğu unutulmamalıdır).

- Diğerlerinin yanı sıra gelecekteki kitap veya ürünlerimizin, e-postalarımızın ve promosyonlarımızın reklam e-postalarını gönderme (Kullanıcı istediği zaman para çekme talebinde bulunabilir,ve her şeyden önce, kullanıcının, bu seçeneğin reddedilmesine izin veren bir check-in seçeneğine sahip olduğu The Story Tailors ile bir sözleşmeye girme zamanında bile reddetme imkânı vardır).

- Reklam içeriği, sıradan postalar ve size örnek olarak verdiğimiz bir doğum günü kartı gibi, uyumsuz olmayan içerikler aracılığıyla size gönderilecektir.

- Sistem ayrıca, kullanıcının sözleşmeye dayalı süreci başlattığını algıladığında size bir e-posta gönderir, ancak farklı nedenlerle tamamlanmadıysa, bu tür bir iletişim, sağlanan e-posta yoluyla yapılır ve ima edilen amaçlarla sınırlıdır.

- Web sitemiz, kullanıcıların birbirleriyle etkileşime geçebileceği bir sohbet hazırlayabilir (The Story Tailors, yapılan açıklamalardan sorumlu değildir ve içerik üzerinde periyodik kontroller yapabilir, herhangi bir zamanda erişimi iptal etme de dahil).

- Küçüklerin verileri kolaylaştırılmış, bunu tanımlanabilir hale getirmiş, yetişkin tarafından sağlanmış olduğu anlaşılmıştır ve bu nedenle işlemlerde ve sözleşmeli hizmet için gerekli transferlerde rıza gösterilmektedir ve üçüncü şahıslardan davada gerekli onayları alarak söz konusu verilerin gönderilmesinin sorumluluğunu üstlenmektedir.

Kişisel Veri İletişimi

Kullanıcının kişisel verilerini üçüncü taraflara bildirmiyoruz. Bununla birlikte, kullanıcı hakkında topladığımız kişisel bilgileri aşağıda açıklanan koşullar altında üçüncü taraflarla paylaşma hakkımızı saklı tutarız.

Kullanıcı tarafından sağlanan kişisel verileri, kullanıcı ile taahhüt edilen sözleşmenin yerine getirilmesi adına çalışan veya satın alma sırasında kullanıcıyla iletişim kurmaya çalışan tedarikçilerimize ve iş ortaklarımızasatışı yönetmek ve satış koşullarına uymak için iletebiliriz.

Gerçekleştirilen operasyonlar nedeniyle, ödeme hizmeti sağlayıcılarımız veya ödeme sigortacılarımız, yük taşımacılığı sağlayıcılarımız ve iş ortaklarımız gibi bu tür verilerin başka alıcıları da bulunmaktadır. Aynı zamanda, her zaman, hizmet veya ürünlere yönelik tekliflerin listesini geliştirmek için, her zaman, kullanıcı için avantajlı koşullar arayan, işbirliği içinde bulunduğumuz kuruluşlara, uygun olduğu hallerde, izin verilir. Abone olunan, ana görevleri belirtilmesi, taahhütlü sözleşmenin tamamlanması için gereklidir ve sözleşmeli ürünü taşıyacak olan kargo şirketleri ve kitap sözleşmeli hale getirecek matbaalar ile gerçekleştirilir.

Ayrıca, reklam gönderilerimiz ve işbirliği yaptığımız diğer ticari kuruluşlar için üçüncü ticari kuruluşlara da veri aktarımı yapıyoruz. Yasal metinlerimizin kabulü, bahsettiğimiz işleyişlere rıza gösterme anlamına gelir.

İş ortaklarımız veya işbirliği yaptığımız kuruluşlar söz konusu olduğunda, eğer bir oturumda bulunduklarını varsayalım, onları her zaman bu ortaklar, temsil ettikleri ticaret sektörü ve uyguladıkları tedaviler ile ilgili olacakları konusunda uyardık.

Ayrıca, kullanıcı'nın kişisel bilgilerini yasaların gerektirdiği durumlarda üçüncü taraflara da iletebiliriz. Özellikle, güvenlikle ilgili ya da yürürlükteki mevzuata uygun olarak yapılan soruşturmalar ile ilgili olarak, yasal hükümlere ya da emirlere ya da yargı ve polis prosedürlerine uymak için. Aynı şekilde çalışanlarımızın, abonelerimizin ve hizmetlerimizin haklarını veya mülklerini korumak ve araştırmak, yasadışı faaliyetler, şüpheli sahtecilik, herhangi bir kimsenin güvenliğine yönelik olası tehditleri içeren durumlar, Hizmet Şartları'nın ihlali veya Gizlilik Politikası ya da yasaların izin verdiği başka herhangi bir yolla ilgili eylemlerden kaçınmak veya bunları başlatmak için. Son olarak, herhangi bir kurumsal yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak (işinizin veya potansiyel alıcıların ve denetçilerin kesin transferi için, birleşme, satın alma ve / veya satış, hemen hemen tamamı veya bir kısmının varlığı gibi).

 

Veri toplanması ve işleyişi hakkında ek bilgi

Yasal savunma

Kullanıcının kişisel verileri, bu web sayfasının veya ilgili hizmetlerin kullanıcı tarafından kötüye kullanılmasından türetilen olası bir davadan önce yargılama sahibinin duruşmada veya ön aşamalarda yasal savunması için kullanılabilir.

Kullanıcı, kişisel verileri açığa çıkarmak için kamu yetkilileri tarafından sahibinin gerekli olabileceğinin farkındadır.

Kullanıcının Kişisel Verileri Hakkında Ek Bilgiler

Bu gizlilik politikasında yer alan bilgilere ek olarak, bu platform kullanıcıya belirli hizmetler veya kişisel verilerin toplanması ve işlenmesiyle ilgili bağlamsal bilgiler sağlayabilir.

Sistem kaydı ve bakımı

İşletim ve bakımla ilgili nedenlerden dolayı, bu platform ve kullanılan diğer üçüncü taraf hizmetleri, bir sistem günlüğü, yani etkileşimleri kaydeden ve kullanıcının IP adresi gibi kişisel verileri içerebilen dosyalar toplayabilir.

Bu gizlilik politikasında yer almayan bilgiler

Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi ile ilgili ek bilgiler, bunları işlemekten sorumlu şirketten istediği zaman talep edilebilir.

Veri Sahiplerinin Haklarının Kullanımı

Verilmiş olan kişisel verilerin, sahibi ve sorumlu figürünün The Story Tailors (CIF: B-66606617) olduğu, Veri Koruma Genel Kayıt Defterinde usulüne uygun olarak kayıtlı olan çeşitli dosyalara dahil edileceği, Barselona'daki C / Gran de Gracia 15, 1º-1ª, 08012 kayıtlı ofisiyle, iş ilişkisini sürdürmek ve tüm hizmetlerimiz hakkında reklam bilgileri almak için kullanıcılar bilgilendirilir.

Normatif veri koruma listesinde kurulana uygun olarak, Kullanıcı, erişim kısıtlaması ve taşınabilirliği ile erişim, düzeltme, iptal ve muhalefet haklarını kullanabilir, yazılı bir iletişimi The Story Tailors, C / Gran de Gracia 15, 1º-1ª, 08012, Barcelona’ya kimliğinizi veya merhaba@themagicofmyname.com adresine e-posta yönlendirebilirsiniz.

Başvuru, ilgili tarafın veya onun yasal temsilcisinin kimliğinin adı, soyadı ve fotokopisini ve temsilini kanıtlayan bir belge, başvurunun yapıldığı bir talep, bildirimlerin amaçları, başvuru sahibinin tarihi ve imzası ve formüle ettiğiniz talebin destekleyici belgeleri içermelidir. İstek, belirtilen gereksinimleri karşılamıyorsa, düzeltmenin devam etmesi gerekecektir. Erişim hakkı ile ilgili olarak, talep yalnızca yukarıda belirtilen şartları karşılamıyorsa ve bu amaca yönelik meşru bir menfaat sağlanmadığında reddedilecektir. Hakların kullanımı için hiçbir gereklilik olmayacaktır.

Kişisel Verilerin kastedilen sahiplerinin, herhangi bir zamanda, İşlem Müdürü tarafından saklandığını teyit etme, içeriğini ve kaynağını bilmek, doğruluğunu teyit etmek veya tamamlanmasını, iptal edilmesini, güncellenmesini veya düzeltilmesini istemek, yasalara aykırı olarak ele alınan Kişisel Verileri anonim veya engellemek ve herhangi bir meşru sebepten dolayı işleme karşı çıkma hakkı vardır. Talepler, bu sayfada belirtilen iletişim bilgileri kullanılarak işlemden sorumlu şirkete gönderilmelidir.

 


Bu gizlilik politikasının değiştirilmesi

Şirket, bu gizlilik politikasını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sayfayı sık sık kontrol etmenizi ve son olarak belirtilen son değişiklik tarihini referans göstererek almanız önemle tavsiye edilir. Kullanıcının bu Politikada yapılan değişikliklerden herhangi birine katılmaması durumunda, Kullanıcı bu platformu kullanmayı bırakmalıdır ve İşlem Yöneticisinin Kişisel Verilerini silmesini talep edebilir. Aksi belirtilmedikçe, her zaman yürürlükte olan gizlilik politikası, işlem yöneticisinin o zamana kadar topladığı tüm kişisel veriler için geçerli olacaktır.


Yasal bilgi

Avrupa Kullanıcılarına Bildirim: Bu gizlilik beyannamesi, 95/46 / EC sayılı Direktifin 10 uncu maddesinde belirtilen ve 2002/58 / EC Direktifi hükümleri uyarınca, 2009/136 / CE sayılı Direktifle ilgili olarak, Çerezlerle ilgili olarak hazırlanmıştır.

 

İletişim

Gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir konu için bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen e-posta adresine bir e-posta gönderin: merhaba@themagicofmyname.com

Çerezler politikasının kabulü

“www.ismiminbuyusu.com” web portalını kullanarak kullanıcı, çerezlerin kullanımını kabul eder ve aşağıda belirtilen amaçlarla ve kendisiyle ilgili bilgilerin işlenmesine izin verir. Ancak, “www.ismiminbuyusu.com” , kullanıcıların haberdar olması için her oturumda Web Portalı ana sayfasının en üstünde bulunan Çerezler politikası hakkındaki bilgileri gösterir.

 

Çerezler konsepti

“www.ismiminbuyusu.com”, Çerezlerin web sayfalarına her eriştiğinizde web sayfalarının bilgisayarınıza indirebileceği dosyaları olduğunu bildirir, Web portalına, bu web portalının Kullanıcı tarafından yapılan kullanımı analiz etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur ve bu program, kurulumundan sorumlu kuruluş tarafından güncellenebilir veya geri kazanılabilir.

Bu dosyalar, kullanıcının bilgisayarına birkaç kilobayttan birkaç megabayt arasında değişebilen veri miktarını depolamanıza olanak tanır.

Çerezler, Bilgi Toplumu Hizmetlerinin sağlanması için önemli bir role sahip olan araçlardır çünkü bir web sayfasının Web Kullanıcıları veya ekibinin tarama alışkanlıkları hakkındaki bilgileri saklayabilmesi ve geri getirebilmesi için ve böylece edinilen bilgilere bağlı olarak Kullanıcıyı tanımak ve hizmetleri geliştirmek için kullanılabilir.

Çerez Türleri

Bir dizi kategoriye göre var olan farklı çerezlerden bir sınıflandırma yapılır. Aynı Çerezin birden fazla kategoriye dahil edilebileceğini akılda tutmak gerekir.

Tanımlama bilgilerinin gönderildiği ve elde edilen verilerle ilgilenen alanı yöneten varlığa göre, Çerezler şunlar olabilir:

• Kendi tanımlama bilgileri, kullanıcının bilgisayarına, editör tarafından yönetilen ve Kullanıcı tarafından talep edilen hizmetin verildiği bir bilgisayar veya alandan gönderilen bilgisayarlardır.

• Üçüncü taraf çerezleri, kullanıcının bilgisayarına, yayıncı tarafından yönetilmeyen ve kullanıcının istediği hizmetin sağlandığı bir bilgisayar veya alandan gönderilen bilgisayarlardır.

Çerezlerin kullanıcıların bilgisayarlarında / tarayıcılarında saklandığı süreye göre, aşağıdakiler arasında bir ayrım yapılır:

• Oturum çerezleri, kullanıcı bir web portalına erişirken tarama verilerinizi toplamak ve depolamak için tasarlanmış olan çerezlerdir. Sadece kullanıcının istediği hizmeti tek bir vesile ile saklamaya devam eden bilgileri depolamak için kullanmaya alışkındırlar.

• Kalıcı çerezler, verilerin kullanıcının bilgisayarında saklandığı ve birkaç dakikadan birkaç yıla kadar değişebilen çerezden sorumlu kişi tarafından belirlenen bir süre boyunca erişilip işlenebildiği bir tür çerezlerdir.

Elde edilen verilerin işlenme amacı dikkate alınarak, çerezler aşağıdaki gibi sınıflandırılır:

• Teknik çerezler, kullanıcının web sayfası, platform veya uygulamada gezinmesine ve içinde bulunan farklı seçeneklerin veya hizmetlerin kullanımına izin veren, trafik ve veri iletişimini kontrol etme, oturumu belirleme, kısıtlı erişim alanlarına erişme, bir siparişin unsurlarını hatırlama, bir sipariş alma işlemlerini gerçekleştirme, bir kayıt için istekte bulunma veya bir etkinliğe katılma, navigasyon sırasında güvenlik unsurlarını kullanma, videoların veya seslerin yayılması için içeriği depolama veya içeriği sosyal ağlar aracılığıyla paylaşmaya izin veren özelliklerdir.

• Kişiselleştirme çerezleri, kullanıcının hizmete, kullanıcının terminali, dil, tarayıcı türü, vb. gibi bir dizi kritere dayanarak önceden tanımlanmış genel özelliklerle erişmesine izin veren çerezlerdir.

• Çerez analizi, kendisinden sorumlu olan kişiye, web portalının kullanıcılarının davranışlarının izlenmesine ve analiz edilmesine olanak tanır ve web portalının etkinliğini ölçmek için, Hizmetin kullanıcıları tarafından yapılan kullanımın analizine dayanarak iyileştirmeler yapmak amacıyla, web portalı kullanıcı navigasyon profillerini geliştirmek için kullanılır.

• Reklam çerezleri yönetime izin verenler, mümkün olduğunda, yayıncıların, mümkün olduğunca, yayıncı, düzenlenmiş içerik gibi kriterleri veya hangi sıklıkta reklamların gösterildiğine bağlı olarak talep edilen hizmeti sağladığı bir web portalına dahil ettikleri reklam alanlarının mümkün olan en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

• Davranışsal reklamcılık çerezleri, yönetimin, mümkün olan en uygun şekilde, editörün istenen hizmeti sağlayan bir web portalına dahil ettiği reklam alanlarına mümkün kılanlardır. Bu çerezler, göz atma alışkanlıklarının sürekli gözlemlenmesi yoluyla elde edilen kullanıcıların davranışları hakkında bilgi depolar, bu da buna dayalı bir reklamın gösterilmesi için belirli bir profilin geliştirilmesine olanak tanır.

Her durumda, aynı çerezin birden fazla amacı olabileceğini akılda tutmalıyız.


"ismiminbuyusu.com" web portalında kullanılan çerezler:

A) Üçüncü taraf çerezleri:

1. Google Analytics

“www.ismiminbuyusu.com” web portalı, web sayfalarında gezinmenin ölçülmesine ve analiz edilmesine izin veren Google, Inc. tarafından sağlanan web portallarının analitik hizmeti olan Google Analytics'i kullanmaktadır. Önceki tipolojiye göre, analiz çerezleridir.

Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View (California), CA 94043, ABD ("Google") merkezli bir Delaware şirketidir.

“www.ismiminbuyusu.com” , bu Web Sitesinin bir kullanıcısı olarak bilgisayarınızda bulunan metin dosyaları olan Google Analytics çerezlerini kullanmaktadır. Çünkü, bu bilgiler, kullanıcıların Web Sitesinde kullandığı kullanımı analiz etmemize yardımcı olmaktadır.

Google Analytics web analitiği üzerinden “www.ismiminbuyusu.com” web'e erişen kullanıcı sayısı, ziyaret edilen pencereler, ziyaretlerin sıklığı ve tekrarı, ziyaret süresi, kullanılan tarayıcı, hizmeti veren operatör, dil, kullanılan terminal veya IP adresini atanmış şehir bilgilerini elde eder. Bu web portalı ile daha iyi ve daha uygun bir hizmet sağlayan bilgiler. Cookie tarafından web sitesinin kullanımı hakkında oluşturulan bilgiler (IP adresi dahil) doğrudan Google tarafından Amerika Birleşik Devletleri sunucularında aktarılacak ve arşivlenecektir.

Tarayıcınızda, "ismiminbuyusu.com" tarafından kullanılan ve aşağıda listelenen Google Analytics hizmetinin aşağıdaki 4 Çerezini görebilirsiniz:

"_utma": Kullanıcılar tarafından “www.ismiminbuyusu.com” web portalında gerçekleştirilen etkinliği izlemeyi sağlayan oturum çerezi.

"_utmb": Kalıcı Çerez 2 yıl son kullanma tarihi olan ve standart kayıt bilgilerini toplayan ve web sitesi “www.ismiminbuyusu.com” kullanıcılarının alışkanlıkları hakkındaki bilgileri anonim olarak toplar.

"_utmc": Kullanıcının bilgisayarından iyi bir noktaya kaybolacak olan oturum çerezi, oturumu "ismiminbuyusu.com" web portalında sonlandırır.

"_utmc": Kalıcı çerez, "Ismiminbuyusu.com" web portalına eriştikten 6 ay sonra sona eriyor.

Google will use this information on behalf of “www.ismiminbuyusu.com” in order to track the use of the web portal "Ismiminbuyusu.com", compiling reports on the activity of the web portal and providing other services related to the activity of the Website and the use of the Internet.

“www.ismiminbuyusu.com” and Google may only transmit this information to third parties when required by law, or when these third parties process the information on behalf of Google.

Neither “www.ismiminbuyusu.com” nor Google will associate your IP address with any other data they have.


2. Google ve youtube.com'dan reklam çerezleri

Web sitesine erişerek google.com (NID) ve Google.co.uk (NID ve PREF) alan adıyla ilişkili çerezleri indirebilirsiniz. Bu çerezler, bu web portalı tarafından kullanılan bazı Google ürünlerine ve hizmetlerine bağlı oldukları için indirilebilir. Aynı bakımdan Google, "... Google Arama gibi hizmetlerinde gösterilen reklamları kişiselleştirmek için" bu reklam çerezlerini kullandığını bildirir.

Çerez politikasını kabul etmek için düğmeyi tıklamak ve bu web Portalı üzerinden bir navigasyon yaptıktan sonra, üçüncü taraf reklam çerezleri de youtube.com alan adı altında indirilebilir.

 

 

 

3. Doubleclick.net

Reklam amaçlı şirket

"id": 6 ay sonra son kullanma tarihi olan kalıcı çerez

 

3. Facebook.com

Müşterilerimizin tercihlerine göre reklam amaçlı olarak Facebook'ta kullanmak için çerez kullanıyoruz

"act", "c_user", "csm", "fr", "p", "presence", "s", "xs": 6 ay sonra sona eren kalıcı çerez.

 

4. Zopim

Sohbet kullanıcılarına daha kişisel bir şekilde katılabilmek için çerez.

"_cfduid": 6 ay sonra sona eren kalıcı çerez.B) Kendi Çerezlerimiz

book: Seçilen kitabın tam bilgilerini içerir

booktailors: Benzersiz oturum tanımlayıcısı

character_selection: Karakter seçimi

id_product: Seçilen ürünün tanımı

isFlipbookCreated: Kitabın önizlemesinin gösterilmesine izin verir

is_error: Hata varsa

language: Dil

language_chat: Sohbetin dili

name: Kitabı yapılandırmak için çocuğun adı

selected_character: seçilen karakter

selectedgenderradioId: seçilen karakter numarası

 

Çerezlerin yapılandırması nasıl değiştirilir

“www.ismiminbuyusu.com” , Kullanıcıya, istediği zaman tarayıcının uygun yapılandırmasını seçerek Çerezlerin kullanımını reddedebileceğini bildirir, ancak, bunu yaparsa, bu sitenin tüm işlevlerini kullanamayacağını bilmelidir.

İşlemin tarayıcı sürümüne bağlı olarak değişmesine rağmen, burada bir Çerezin nasıl aranacağını, engellendiğini veya silineceğini belirtiriz:

Chrome, talimatlar:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Explorer, talimatlar:

http://windows.microsoft.com/es-es/windows7/how-to-manage-cookies-in-internet-explorer-9

Firefox, talimatlar:

http://support.mozilla.org/es/kb/habilitar-y-deshabilitar-cookies-que-los-sitios-we

Safari, talimatlar:

http://support.apple.com/kb/ph5042

Bu konuda daha fazla bilgi bulabilir veya www.google.es/intl/analytics/privacyoverview.html adresindeki Google Analytics Çerezlerinin kullanımını devre dışı bırakabilirim.


Google Chrome

Dosya menüsünden Ayarlar veya Tercihler bölümüne veya sağ üstte görünen kişiselleştirme simgesine tıklayarak gidin.

Gelişmiş ayarları göster seçeneğine tıklayın.

Gizlilik> İçerik ayarları'na gidin.

Tüm çerezleri ve site verilerini seçin.

Alan adına göre sipariş edilen tüm çerezleri içeren bir liste görüntülenecektir. Arama çerezleri alanına kısmen veya tamamen adresi girerek belirli bir alanın çerezlerini arayabilirsiniz.

Bu filtre yapıldıktan sonra, istenen web sitesinin çerezlerine sahip bir veya birkaç satır ekranda belirir. Sonra onları ortadan kaldırmak için onları seçmelisiniz.

Internet Explorer

Araçlar, İnternet Seçenekleri'ne gidin.

Gizlilik üzerine tıklayın.

İstediğiniz gizlilik seviyesini ayarlamak için çubuğu hareket ettirin.

Firefox

Seçenekler veya Tercihler'e gidin (işletim sisteminize bağlı olarak).

Gizlilik üzerine tıklayın.

Geçmişte, geçmişe ait özel ayarları kullan'ı seçin.

Daha sonra Çerezleri Kabul Et seçeneğini göreceksiniz, tercihlerinize göre etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. 

Safari (iOS)

Ayarlar'a ve ardından Safari'ye gidin.

Gizlilik ve Güvenlik'e gidin, gerçekleştirmek istediğiniz engelleme türünü ayarlayabileceğiniz Çerezleri engelle seçeneğini göreceksiniz.

Safari (OSX)

Tercihler'e ve ardından Gizlilik'e gidin.

Bu bölümde, gerçekleştirmek istediğiniz engelleme türünü ayarlayabileceğiniz Çerezleri Engelle seçeneğini göreceksiniz. 

Android

Tarayıcıyı çalıştırın ve Menü tuşuna, ardından Ayarlar'a basın.

Güvenlik ve Gizlilik bölümüne gidin, kutuyu etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz Çerezleri Kabul Et seçeneğini göreceksiniz.

Windows Phone

Tarayıcı sürümüne bağlı olarak değişebilir:

Tarayıcıyı çalıştırın ve Menü tuşuna, ardından Ayarlar'a basın.

Güvenlik ve Gizlilik bölümüne gidin, kutuyu etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz çerezleri kabul et seçeneğini göreceksiniz.

Son revizyon: 2019