Alışveriş sepetinize %s kitap eklediniz
Toplam ücret
Sipariş özeti
Kitap(lar)
Tutar

x Kitap(lar)


Teslimat

Toplam ücret

S.S.S.

Türkiye'deki kişiselleştirilmiş çocuk kitaplarımız ile ilgili sık sorulan sorular

 

İsmimin Büyüsü hakkında

 

İsmimin Büyüsü isminizin harflerinin ardındaki anlamını ortaya koyan kişiselleştirilmiş çocuk kitabıdır. Her çocuğa, isimlerinin harflerinin her birinin gizli anlamını anlamalarına yardımcı olacak benzersiz, özel bir hikaye alacaksınız. Kişiselleştirilmiş kitabınızı oluşturabilmek için sadece cinsiyeti, saç rengini seçmeli ve erkek ya da kızın adını yazmalısınız. Her harf, olumlu bir özelliğe karşılık gelen benzersiz bir hikaye ile ilişkilidir. Kitabın sonunda çocuğun ismini ve her harfinin özel anlamını görebileceksiniz.

 

Kişiselleştirilmiş kitap kimler içindir?

 

İsmimin Büyüsü, 0-8 yaş arası çocuklar için tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir kitaptır. Okumayı öğrenen çocuklar için mükemmel bir araçtır. Böyle özel ve kişisel bir çocuk ürünü, aynı zamanda yaşam için bir hatıra olacağı için her fırsatta (doğum günleri vs.) mükemmel bir hediyedir.


Alacağım kitap neye benziyor?

 

Özelleştirilmiş her kitap, parlak kağıt üzerinde DIN A4 formatında yatay olarak dijital olarak yazdırılır. Yumuşak veya sert kapak arasında seçim yapabilirsiniz. Sayfa sayısı çocuğun adına bağlıdır, ancak her kişiselleştirilmiş hikaye kitabının en az 38 sayfa içereceğini garanti edebiliriz.

 

Hangi dillerde mevcut?

 

İsmimin Büyüsü şu anda 7'den fazla dilde mevcuttur. Kitabı istediğiniz dilde görmek için sitemizi ziyaret etmekten ve navigasyon menüsünde dilinizi seçmekten çekinmeyin. Kitabın dilini Önizleme aşamasında da değiştirebilir ve kitaplarınızı tek bir sırayla birkaç farklı dilde satın alabilirsiniz.


İsmimin Büyüsü'nün ücreti ne kadar?

 

Standart kitap KDV dahil 179.00 TL'dir.  Bununla birlikte, kişiselleştirilmiş çocuk kitabının fiyatını değiştirecek birkaç ek seçenek vardır. Örneğin: sadece 30.00 TL ekstra ücret ödeyerek kişiselleştirilmiş kitabınızı ciltli (2mm kalınlığında) kaplama satın alabilirsiniz. Eğer% 100 kişiselleştirilmiş bir kitaba sahip olmak istiyorsanız, 49.00TL'ye çocuğunuzun ismiyle sert kapağı kişiselleştirebilirsiniz.  cKitabı(kitapları) alışveriş sepetinize ekledikten sonra bu seçenekleri seçebilir ve kişisel bilgilerinizi ve gönderim ayrıntılarınızı belirtebilirsiniz. Promosyon kodunuz varsa, bunun, toplu indirim politikamızla uyumlu olmadığını veya sipariş başına birden fazla promosyon kodu uygulayamadığını unutmayın.


Teslimat ücreti ne kadar?

 

Teslimat adresinizi girdikten sonra tercih ettiğiniz gönderim yöntemini seçebilirsiniz. Daha sonra teslimat ücretleri hesaplanır ve alt bilgilerinize eklenir. Standart teslimat, Türkiye'de 30.00 TL'ye mal olacak.

 

Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz? Siparişim için fatura isteyebilir miyim?

 

VISA, MasterCard ve American Express'te kredi kartı ve banka kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Ayrıca PayPal üzerinden ödeme seçeneğini de bulabilirsiniz. Farklı ödeme yöntemlerinin kullanılabilirliği ülkeye bağlı olarak değişebilir.

 

Fatura siparişin yanında gönderilmez, ancak AB’ye ait olmayan siparişlerde fatura, gümrükte oluşabilecek sorunlara karşı ürünün yanında gönderilir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir e-posta gönderin: merhaba@themagicofmyname.com

 

 

Kitabı hangi ülkelere gönderiyorsunuz?

 

İsmimin Büyüsü dünya çapında 70'den fazla ülkeye gönderilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra, hedef ülkeyi seçebilir ve teslimat sürelerini kontrol edebilirsiniz. Belirli bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Kişiselleştirilmiş kitabımın teslim süresi ne kadardır?

 

Unutmayın ki her kitap kişiselleştirilmiştir ve kullanıcı, siparişlerini tamamladığında talep üzerine basıldıkları için, bu kitaplara stoklarda sahip değiliz. Standart teslimat yaklaşık 10-15 iş günü sürer. Satın alma işlemini onaylamadan önce, tahmini teslim tarihini size göstereceğiz.


Satın alma işlemi sırasında bir hata yaparsam ne olur?

 

Karakteri seçerken, isminizi yazarken veya kişisel notunuzu yazarken bir hata yaptıysanız, hatayı bize bildirmek için satın alma işleminizin tamamlanmasından 20 saat sonraya kadar vaktiniz vardır. Bu süreden sonra, herhangi bir değişiklik veya iade yapamayacağız. Bu değişiklikler, hızlı gönderim seçeneğinin seçildiği durumlarda geçerli değildir, çünkü bu siparişler derhal matbaaya gönderilir. Lütfen merhaba@themagicofmyname.com adresinden bize ulaşın.

 

 

Kişiselleştirilmiş kitabımı nasıl takip edebilirim?

 

Kişiselleştirilmiş kitabınız basıldığında, siparişinizin gönderilmesi için bir e-posta bildirimi alacaksınız. Maalesef, kitabınızın teslimatı bir takip numarası içermiyor. Kişiselleştirilmiş kitabınızın durumu ile ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Kişiselleştirilmiş kitabımda iade veya iptal talebinde bulunabilir miyim?

 

Umarız ki kişiselleştirilmiş kitabınızın siparişini iptal etmek istediğiniz bir zaman veya durum olmayacaktır. Ancak, aşağıdaki durumlarda iptal edebilirsiniz:


1 - Siparişinizin onaylanmasından sonraki ilk 20 saat içinde (ekspres teslimatlar hariç)

2 –Ürününüzü) siparişinizden sonra 35 gün içinde teslim edemediysek, geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

3 -  Arızalı ürünler söz konusu olduğunda, hasarı tespit ettikten hemen sonra (ürün teslim edildikten sonra mümkün olan en kısa sürede kontrol etmek ve hiçbir durumda ürünü aldıktan sonra 14 günden fazla olmamak kaydıyla) iptal isteklerinin e-posta ile bildirilmesi gerekir: merhaba@themagicofmyname.com

Geri ödeme ve iptal politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için Şartlar ve Koşullar bölümüne bakabilirsiniz.

Karakteri seçerken, adı veya özel tarihinizi girerken, veya kişisel notunuzu eklerken bir hata yaptıysanız satın alma işleminizi tamamladıktan sonra 20 saat içinde bize iletin. Bu süreden sonra, herhangi bir değişiklik veya iade yapamayacağız.

Lütfen merhaba@themagicofmyname.com adresinden bize ulaşın.

 


Başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Sihir sizinle olsun!

The Story Tailors ekibi