Alışveriş sepetinize %s kitap eklediniz
Toplam ücret
Sipariş özeti
Kitap(lar)
Tutar

x Kitap(lar)


Teslimat

Toplam ücret

Biz kimiz

Kişiselleştirilmiş çocuk kitaplarının yaratıcıları: İsmimin Büyüsü

 

Yetişkin hayatımızın bir noktasında hepimiz çocukluğa dönmek istedik. Çocuklar için hayat, hayal gücü ve eğlence dolu bir oyun ve büyürken, nasıl oynayacağımızı unuturuz. Hayata bir çocuğun gözünden bakarak nostalji yaşamak, bu projeyi başlatmamızı sağladı.

 

The Story Tailors, 2015 yılında Barselona'da kurulan, İspanyol ve Alman girişimciler tarafından pazarlama, teknoloji ve çocuk eğlencelerinde geniş deneyime sahip bir şirkettir. Şirketin fikri ve amacı, çocukların kitaplara ilgilerini çekecek ve ebeveynlere okuma sevgisini teşvik edecek pedagojik bir araç sunacak büyülü ve sevecen öyküler yaratmak.

 

Başarıyla yayınladıkları ilk kitap, İsmimin Büyüsü, bir çocuğun adının harflerini temel alan kişiselleştirilmiş bir kitaptır. Kitap 8 dilde mevcuttur ve ilk yılında 100.000'den fazla kitap satmıştır. 2016 yılında şirket yeni bir ürün serisi, İsmimin Hikayesi, ailenin her bireye adanmış bir kişiselleştirilmiş mini kitap serisi (15cm x 13cm) başlattı. Bu kitaplar 6 dilde mevcuttur ve dünya çapında 14 ülkede dağıtılmaktadır. 2017 yılında şirket başka bir kişiselleştirilmiş kitap başlattı. Büyülü Numaralarım, doğum günü veya okulun ilk günü gibi özel bir tarihe dayanıyor ve şimdi İngilizce, Almanca, Katalanca ve Japonca olmak üzere daha birçok dilde yayınlanmaya hazırlanıyor. My Magic Team markası altında şirket, büyük futbol takımlarına dayanan kişiselleştirilmiş kitap portföyünü büyütmeyi hedefliyor. İlk başarılı kişiselleştirilmiş futbol kitabı, 2017 yılında çıkarılan FC Barcelona’nın Büyüsü’idi.


İsmimin Büyüsü, çocukları renkli ve şaşırtıcı dünyalarda heyecanlı bir maceraya eşlik eden büyüleyici karakterlerle dolu büyülü bir yolculuğa davet ediyor. Kişiselleştirme, her çocuğun isminin harflerini temel alan bir hikaye içeren çocuk kitabının özüdür. Bu şekilde, her çocuk, ismindeki harflerin her birinin altında gizli karakteristiklerin ne olduğunu anlamasına yardımcı olmak için onlara uyan benzersiz bir hikaye alır.

 

4 adımda bizim felsefemiz:

 

• Her çocuğun, kökeni ne olursa olsun, bilgiye ve eğitime erişimle büyülü bir çocukluğa sahip olma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz.

• Her çocuk eşsiz ve özeldir ve her zaman kendileriyle gurur duymalıdır. Oscar Wilde'ın dediği gibi, "Kendin ol, rollerin geri kalanı zaten alınmış."

• Her işletme ya da kuruluş toplumu iyileştirmeye katkıda bulunmalı, bu nedenle Save The Children'dan çocuklar için yardım programlarında işbirliği yapıyoruz.

• Teknolojiye ve tüketime ve bunun büyülü ve özelleştirilmiş ürünler oluşturmaya nasıl yardımcı olabileceğine inanıyoruz.

 

Sihir sizinle olsun!