Alışveriş sepetinize %s kitap eklediniz
Toplam ücret
Sipariş özeti
Kitap(lar)
Tutar

x Kitap(lar)


Teslimat

Toplam ücret

Ürünümüz

Kişiselleştirilmiş hikayelerimizi nasıl ürettiğimizi hiç merak ettiniz mi? Bu satırlarda İsmimin Büyüsü’nü ve bu kolay adımda siparişinizi nasıl işledigimizi anlatıyoruz.

Kişiselleştirilmiş Hikayemiz

Özelleştirme, çocukları kendi adlarının harflerini bulmak için büyülü bir yolculuğa davet eden İsmimin Büyüsü'nün temel taşıdır. Hikayede, adın her harfi, her biri küçük bir macerayla ilişkilendirilen belirli bir özellik taşır. Kitaplarımızın en iyi yanı, her ismin farklı bir kitap oluşturmasıdır!

Kişisel hikayenizi nasıl sipariş edebilirsiniz?

www.ismiminbuyusu.comweb sitemiz üzerinden erkek veya kız adını, cinsiyetini, ten rengini ve saç rengini girebilirsiniz. Tamamlandığında, sistemin size hikayenin tamamını önizleme seçeneği sunacağını ve aynı zamanda kitabın sahibi erkek veya kıza kişisel bir adanmışlık eklediğinizi göreceksiniz. Birkaç adımda bilgilerinizi ekleyebilir ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Hikayemiz

Kitaplarımızı nasıl üretiyoruz?

Siparişinizden sonra, büyülü masalımız tüm kitap verilerini yazıcıya alır. Onay e-postasını aldıktan sonra, değişiklik yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için 24 saatiniz vardır. Kişisel hikayenizi tamamen ücretsiz bir kişisel özveriyle özelleştirebileceğinizi unutmayın! Her kitap dijital olarak 170gr'lık dikdörtgen bir DIN A4 kağıdına basılmıştır. Sert veya yumuşak kapak arasında seçim yapabilirsiniz. Kitabın sayfa sayısı her isme bağlı olacaktır, ancak her kitabın en az 38 sayfa içerdiğini garanti ediyoruz. Yazdırdıktan sonra, kitabınız çocuğunuzu şaşırtmak için zamanında evinize göndermek üzere nakliye şirketine teslim edilir.

Umuyoruz ki kişiselleştirilmiş hikayelerimizin büyüsünden memnun kalırsınız!